SLĒGTAIS KLUBS

Jauns formāts un informācijas pasniegšanas veids, kur praktiski katru dienu Alans dalās ar informāciju, atbild uz jautājumiem un ir ciešā saskarē ar kluba biedriem slēgtā telegram grupā.

Jūs iegūstat iespēju saņemt informāciju, kas netiek izlikta citviet. Būt tiešā saskarē ar Alanu un katru dienu veicināt savu izaugsmi un prāta slīpēšanu. 

APRAKSTS UN DALĪBAS FORMĀTS

Kluba biedriem tiek dota pieeja slēgtam telegram kanālam, kur Alans dalās ar informāciju audio, teksta, bilžu un video formātā. Praktiski katru dienu jūs saņemat padomus un ieteikumus par to, kā pasauli redz Alans un pateicoties tam, varat pieslēgties citam uztveres ritmam, slīpēt prātu un veicināt savu izaugsmi. Tāpat Alans dalās ar tehnikām prāta atslēgšanai un palīdz ieraudzīt prāta darbības un ietekmes mehānismu.

Bez visa tā Alans dalās un dod atbildes uz ikdienišķām dzīves situācijām un lietām bez prāta izvērtēšanas, bet pa tiešo, saņemot informāciju no augstākā Es.

Galvenais kluba mērķis ir radīt katram individuāli attīstošo vidi – paralēlo pasauli, kas uzlādē, iedvesmo, attīsta, maina apziņu un padara dzīvi vēl aizraujošāku un interesantāku.

Jauna info

Praktiski katru dienu tu saņem informāciju, uzdevumus, tehnikas no Alana. Šī informācija palīdz slīpēt tavu prātu un mainīt apziņu.

Ērti saņemt

Skaties, klausies vai lasi savā telefonā vai jebkurā citā viedierīcē telegram aplikācijā. Visa saņemtā informācija ir viegli pieejama un saglabājama.

Attīstību veicinošs

Klubā sniegtā informācija un pati dalībā veicina apziņas paplašināšanos, iedarbina citu skatu uz lietām un slīpē prātu

SLĒGTAIS KLUBS

TELEPORTS

starts 12. JANVĀRĪ

Tu apzināsies vienu no pasaules pamatdarbības principiem, paceļosi pa dažādām realitātēm un saņemsi  pieredzi par to, kā tas viss darbojas.

Tu saņemsi augstas materiālās plaknes kodu un prāta algoritmu, tev pamainīsies apziņa un redzējums par materiālo pasauli, kas pozitīvā aspektā ietekmēs arī tavu fizisko dzīvi. Garīgajā jomā tev kļūs skaidrs garīgās izaugsmes ceļš, kas ļaus izvairīties no garīgajām lamatām, kurās iekrīt lielākā daļa garīgo un izziņas ceļa gājēju.

Privātuma politika

SLĒGTAIS KLUBS

UZMANĪBA, ENERĢIJA, MIERS

Kā strādā uzmanība, kā to izmanto un kur, par ko tā atbild un ko dod tās pārvaldīšana. Enerģija un tās plūsma. Miers un tā sasniegšana, prāta apklusināšana, ceļš pie sevis…

Alans dalīsies ar informāciju, tehnikām, dos instrumentus un daudz ko citu, kas nav atrodams citviet.

Dalībniekus gaida svarīgs paziņojums.

Pieteikšanās klubam ir beigusies. Pievienojies telegram, lai nepalaistu citus klubus un aktivitātes.

SLĒGTAIS KLUBS

ĀRPUS SISTĒMAS

Ienirsti cilvēka tēmā. Uzzini, kādā pārvaldības pasaulē mēs dzīvojam, kā no tās atslēgties, kā komunicēt ar sistēmu vēstuļu veidā un daudz ko cit uinteresantu. Otrā kluba mēnesī  tiek doti instrumenti, ar kuriem var noslāpēt sistēmas ietekmi un varu uz sevi (sodu, kvīšu un citu sistēmas maksāšanas pieprasījumu slāpēšanas instruments). Klubā siegtā informācija ne tikai iedod spēku, pārliecību un ticību, bet arī garīgo izaugsmi, jo atbrīvo no pamatīgām prāta važām, kurās visi ir iespundēti.

Klubs pieejams arhīvā

Privātuma politika

SLĒGTAIS KLUBS

POZITĪVĀ PLŪSMA

Atslēgas un instrumentI, ar kuru palīdzību tu varI ieslēgt sev pozitīvu pasaules uztveres sajūtu, līdzīgu, kā tas bija bērnībā. Tiks astāstīts, kas ietekmē to visu un kā to pielietot un izmantot sev par labu. Apziņu transformējošs piedzīvojums.

tiešsaistes klubs ir beidzies
Lai nepalaistu nākamos klubus, piesekojies telegram

nepalaid garām nākamos klubus, piesekojies telegram