Alana radītā mūzika

Kopš parādīšanās uz zemes, Alanam ir īpašas attiecības ar mūziku un mūzikas instrumentiem. Alans spēj just mūziku, atšķirt tās piepildījumu, tas ir, vai mūzika satur sevī šo netveramo un grūti sajūtamo radītāja klātbūtni.

Būdmas 12 gadus vecumā, Alans jau izmantoja mūziku pilnīgai atslēgšanai no esības, savienošanai ar kaut ko augstāku. Viena no mīļākajām nodarbēm bija vienam pašam gulēt tumsā gultā un austiņās klausīties tā saucamo dream music. Tad vēl nebija Youtube, Spotify, Apple Music u.c. mūzikas platformu un mūzika tika atskaņota pārsvarā kasetēs un diskos. Arī ar meditāciju nodarbojās izteikti dīvaiņi. Sociumā nevaldīja plaša informācija par to visu un tas nebija vispārīgi pieņemami, kā tas ir tagad.

Kā viens no vaļaspriekiem Alanam ir savas mūzikas radīšana, kur bez iepriekšēja nodoma viņš vienkārši piesēžas pie instrumenta (datora un midi klavierēm) un rada to, kas tajā brīdī plūst, nedomājot par to, kā tas izpaudīsis un būs klausāms. 

Ar daļu no sevis radītās mūzikas Alans nolēma arī dalīties, 2023. gadā izliekot mūziku populārākajos straumēšanas servisos. 

Alana mūzika nav izteikti iedalāma kādā žanrā. Tā nes sevī kodu, esības plūsmu, kas caur audio skaņām ir dzirdama šādi. Klausoties šo mūziku un nododoties tai, cilvēks var atslēgt prātu un ieslēgt dažādus sevis transformējošos stāvokļus. Tā arī ir īstenā alķīmija, kur, savienojoties elementiem (mūzikas skaņām), veidojas kas jauns ne tikai audio izteiksmē, bet arī pašā klausītājā.