Slēgtais attīstības klubs un apmācība

Online tiešsaistes klubs dod iespēju saņemt informāciju, kas netiek izlikta citviet. Būt tiešā saskarē ar Alanu un katru dienu veicināt savu izaugsmi un prāta slīpēšanu. 

Kluba biedriem tiek dota pieeja slēgtam telegram kanālam, kur Alans dalās ar informāciju audio, teksta, bilžu un video formātā, kā arī atbild uz jautājumiem. Praktiski katru dienu dalībnieks saņem padomus un ieteikumus par to, kā pasauli redz Alans un pateicoties tam, var pieslēgties citam uztveres ritmam, slīpēt prātu un veicināt savu izaugsmi.

Galvenais kluba mērķis ir radīt katram individuāli attīstošo vidi – paralēlo pasauli, kas uzlādē, iedvesmo, attīsta, maina apziņu un padara dzīvi aizraujošāku un interesantāku.

Katrs klubs tiek veltīts kādai konkrētai tēmai.

Alana tiešsaistes klubiem nav konkrēts norišu grafiks un plāns. Par tiešsaistes klubiem cilvēki saņem informāciju Alana sociālajos tīklos.

Klubs - Atslēgas no paradīzes (starts 09.06.2024)

Apziņu transformējošs, prātu slīpējošs un tehnoloģisku procesu piesātināts piedzīvojums mēneša griezumā

Paskaties uz pasauli no cita leņķa, pieslēdzoties Alana esības uztverei.

Klubu arhīvi

Pozitīvā plūsma

Atslēgas un instrumenti, ar kuru palīdzību tu vari ieslēgt sev pozitīvu pasaules uztveres sajūtu, līdzīgu, kā tas bija bērnībā. Tiks astāstīts, kas ietekmē to visu un kā to pielietot un izmantot sev par labu. Apziņu transformējošs piedzīvojums.

Ārpus sistēmas

Ienirsti cilvēka tēmā. Uzzini, kādā pārvaldības pasaulē mēs dzīvojam, kā no tās atslēgties, kā komunicēt ar sistēmu vēstuļu veidā un daudz ko citu interesantu. Klubā siegtā informācija ne tikai iedod spēku, pārliecību un ticību, bet arī garīgo izaugsmi, jo atbrīvo no pamatīgām prāta važām, kurās visi ir iespundēti.

Uzmanība, Enerģija, Miers

Kā strādā uzmanība, kā to izmanto un kur, par ko tā atbild un ko dod tās pārvaldīšana. Enerģija un tās plūsma. Miers un tā sasniegšana, prāta apklusināšana, ceļš pie sevis… Alans dalīsies ar informāciju, tehnikām, dos instrumentus un daudz ko citu, kas nav atrodams citviet.

Teleports

Tu apzināsies vienu no pasaules pamatdarbības principiem, paceļosi pa dažādām realitātēm un saņemsi  pieredzi par to, kā tas viss darbojas.

Tu saņemsi augstas materiālās plaknes kodu un prāta algoritmu, tev pamainīsies apziņa un redzējums par materiālo pasauli, kas pozitīvā aspektā ietekmēs arī tavu fizisko dzīvi. Garīgajā jomā tev kļūs skaidrs garīgās izaugsmes ceļš, kas ļaus izvairīties no garīgajām lamatām, kurās iekrīt lielākā daļa garīgo un izziņas ceļa gājēju.

Info produkti

Amanita Superpower

No A lidz Z sniegta informācija par superauga Amanita Muscaria dziedinošajām īpašībām. Pastāstīts par mītiem un patiesību, bioķīmiju, ievākšanu, sagatavošanu, receptēm, lietošanu un efektiem uz cilvēka organismu, kā arī brīdinājumiem.

Vidējais pirkst smēķēšanai

Produkts atrodas izstrādes procesa, bet pēc tā publicēšanas ikvienam no smēķēšanas atkarīgajam būs garantēta iespēja atmest savu kaitīgo ieradumu viegli un bez īpašas piepūles. Turklāt, ne tikai atmest, bet arī tikt skaidrībā un atbrīvoties no tā, kas ar šo ieradumu tiek kompensēts dzīvē.