Ir jautājumi, gribi pieteikties, raksti:

Individuālas attālinātas transformācijas sesijas

Darbs ar negatīvajām izpausmēm, sajūtām un to radītām sekām gan uz psihisko, gan fizisko ķermeni, izmantojot alķiloģijas principus.

Secība – sākotnējā diagnostika, kodolsituācijas noteikšana, darbs kodolsituācijā, paveiktā darba testēšana, problēmstāvokļu noteikšana dzīves griezumā, darbs ar situācijām, ja tās tiek diagnosticētas un atkārtota sākotnējās diagnostikas pārbaude.

Lai iepazītos ar negatīvo stāvokļu būtību, vairāk izprastu sevi, kā arī sesiju principus, izlasi rakstu:

Ir jautājumi, gribi pieteikties, raksti:

Atsauksmes

Paldies Alanam, ka viņš uzņēmās ar mani strādāt par spīti tam, ka bija ierobežojošie faktori manai dalībai.
Metode ir neierasta, neparasta, nebijusi un ļoti dziļa. Tās laikā nav ne hipnoze ne nomoda stāvoklis. Tā ir reizē sevis un ne sevis vērošana, sajušana un attīrīšana ļoti dziļos līmeņos. Pēc katras sesijas bija pilnīgi atšķirīgas sajūtas gan fiziski gan emocionāli, jo katrā sesijā tika izdzīvota un atlaista kāda dziļa trauma vai sāpe un tās vietā piepildīta gaisma un visaptveroša sapratne. Ar katru reizi jutu, kā mana iekšējā spriedze mazinās, tiek nomests liekais smagums un atveras mani ieksejie, noslēptie/noslāpētie resursi.
Paldies, Alan! Esmu kļuvusi pašpārliecinātāka, drosmīgāka un jau jūtu pirmās pārmaiņas savā dzīvē. (Madara, projektu  vadītāja).

Pirmo sesiju sākumā izjutu satraukumu un pārliecības trūkumu vai spēšu pilnvērtīgi un kvalitatīvi veikt visu kā vajag, bet ar katru nākamo sesiju kļuvu pārliecinātāka un izjutu rezultātu, kas ļāva noprast, ka viss notiek. Ar katru reizi un katru nākamo sesiju sajutu, ka rodas vieta kautkam jaunam, jo kautkas vecais ir aizgājis. Radās brīvības sajūta, vieglums un pacilātība. Rezultātā esmu uzsākusi apmācības, pievērsusies saviem novārtā atstātajiem hobijiem un beidzot pēc ilga laika baudu lietas, kurām iepriekš nebija vietas.
Ikdienā sāku piefiksēt savas emocijas un sajūtas, kas radās dažādās ikdienas situācijās un traucē ikdienā, jo kā enkuri velk uz leju. Noķeru ne visai foršās sajūtas aiz astes, izanalizēju, sajūtu kur tās uzkrājas, skatos, kas to izprovocēja un vieglāk tieku ar tām galā. Ir aizgājuši stāvokļi, kuru dēļ nevarēju sevi pilnvērtīgi izpaust, jo jutos iepriekš kā nobloķēta. Nebija spēka un laika sev, kur nu vēl saviem hobijiem un interesēm. Apātijā pavadīju katru dienu. Nu ir krietni vairāk enerģijas, kas iepriekš nepietika visiem ikdienas darbiem, jo mazāk ietekmē ārējie faktori un pat ja arī ir kas tāds, kas izsit no emocionālā līdzsvara ir vieglāk atgriezties savā centrā.
Vienvārdsakot, ieguvumu klāsts ir pamatīgs. Paldies! (Andra, medmāsa).

Sajūtas ir noturīgas un visnotaļ savadākas. Pozitīvā nozīmē protams.
Dotajā brīdi ir iekšji liela parliecība par sevi un notiekošo apkārt. Emocionāli vairs nav pieķeršanās dusmām, uztraukumam un pārējām destruktīvām programmām. Ir izteikta brīvības un miera sajūta. (Pavels, projektu vadītājs).