PRECĪZA MATEMĀTISKA METODE, KAS PAVER DURVIS PIE JAUNĀ ES

Individuālās alķīmijas sesijas

Atbrīvojies no negatīvām sajūtām saknē, piedzīvo transformāciju un sāc piedzīvot dzīvi pilnā apmērā​

Tiem, kas vēlas dzīvi jaunā kvalitātē

Vai tu iekšēji ilgojies un meklē risinājummu tam, kā var pārstāt ciest vai arī beidzot aktivizēt savu iekšējo potenciālu?

Iekšējās sajūtas bieži traucē piedzīvot dzīves skaistumu, neatkarīgi no tā, kur atrodies un ko dari?

Atskatoties atpakaļ, vari novērot, ka ir kaut kas, kas tā kā cilpa, atkārtojas atkal un atkal un tevi negatīvi ietekmē?

Ir mēģināts vērsties pie psihologiem, koučiem, trenneriem, bet tas nav devis vēlamo rezultātu?

Varbūt pat ir praktizēta meditācija, joga, bet nevēlamie negatīvie stāvokļi tāpat turpina izpausties dažādās situācijās?

Iespējams, pat ir tāda kā ieilgusi krīze, finanšu, attiecību vai vienkārši iztukšotības dēļ?

Esot vairāk kā 16 gadus sevis un šīs pasaules izpētē, esmu atradis iemeslu visam augstāk rakstītajam, to, kur tas viss slēpjas. Un tādā veidā tika rasta metodika cilvēka transformācijai, kas paver ceļu pie jauna Es un citas – kvalitatīvas dzīves piedzīvošanas.

 

Dziļa transformācija

Paliekošs efekts

Izzini sevi

Noskaidro, kas reāli stāv aiz taviem neg. stāvokļiem

Atbrīvo savu iekšējo potenciālu

Tiec vaļā no tā, kas tev atņem enerģiju

Pateicoties tam, ka ir izprasta cilvēku negatīvo sajūtu dziļā daba, ir izdevies rast metodoloģiju šo sajūtu transformācijai.

Metode ietver sevī metodaloģiju apvienojumu darbā ar zemapziņu, apziņu un prātu, galvenokārt, fokusējoties uz tiem procesiem, kas praksē pierādījuši savu efektivitāti. Metodē ir ietverti rīki no NLP, hipnoterapijas, kognitīvās terapijas un psiholoģijas bet savā izpausmē tā veido kaut ko jaunu.

Metodes ietvaros tiek diagnosticēti iemesli, kāpēc cilvēks vienā vai citā situācijā izjūt konkrētus negatīvos stāvokļus, ķermeņa reakcijas un dzīves scenārijus. Pēc tam tiek diagnosticēts problemātiskā stāvokļa kodols un jau, strādājot kodolsituācijā, tiek transformēts viss tas, kas saknē ierosina un rada negatīvo.

Pēc paveiktā darba, tiek diagnosticēts tā rezultāts un, nepieciešamības gadījumā, tiek turpināts darbs jau ar citām dzīves situācijām, kamēr tiek gūta pozitīva transformācija tik lielā apjomā un dzīves jomās, cik izvēlas pats cilvēks. 

Metode ietver sevī kompleksu, secīgu darbību principu – sākotnējā diagnostika, kodolsituācijas noteikšana, darbs kodolsituācijā caur diagnostikas metodi, paveiktā darba testēšana, problēmstāvokļu noteikšana dzīves griezumā, darbs ar situācijām, ja tās tiek diagnosticētas un atkārtota sākotnējās diagnostikas pārbaude. 

Neskatoties uz bagātīgu dažādu prakšu, meditāciju un stāvokļu pieredzi, metode mani spēja pārsteigt, sniedzot rezultātu un atklāsmes par kurām es nemaz nenojautu.

Alans Mguru

Sāc ar negatīvo stāvokļu diagnostiku

Uzzini savas problēmas patiesos iemeslus!

* Saņemtā informācija ir pilnībā konfidenciāla un netiks izmantota nodošanai trešām pusēm.

Sāc ar skaidrību, kāpēc notiek tas, kas notiek un kas ir tā patiesie iemesli. Iegūsti stratēģiju savas problēmas atrisināšanai, kā arī iepazīsties ar Alanu. Par pilnvērtīgu darbu varēsi izlemt pēc diagnostikas.

Diagnostika ļaus uz savu problēmu paskatīties skaidrām acīm. 

Aizpildi formu, vai raksti pa tiešo Alanam, nospiežot uz “pieteikties, rakstot telegram” pogas.

* Diagnostikas cena ir 20 EUR

Ko citi saka par metodi​

Metode ir neierasta, neparasta, nebijusi un ļoti dziļa

Paldies Alanam, ka viņš uzņēmās ar mani strādāt par spīti tam, ka bija ierobežojošie faktori manai dalībai.
Metode ir neierasta, neparasta, nebijusi un ļoti dziļa. Tās laikā nav ne hipnoze ne nomoda stāvoklis. Tā ir reizē sevis un ne sevis vērošana, sajušana un attīrīšana ļoti dziļos līmeņos…

Lasīt visu atsauksmi...

Madara

Projektu vadītāja

Pēc ilga laika baudu lietas, kurām iepriekš nebija vietas

Pirmo sesiju sākumā izjutu satraukumu un pārliecības trūkumu vai spēšu pilnvērtīgi un kvalitatīvi veikt visu kā vajag, bet ar katru nākamo sesiju kļuvu pārliecinātāka un izjutu rezultātu, kas ļāva noprast, ka viss notiek. Ar katru reizi un katru nākamo sesiju sajutu, ka rodas vieta kautkam jaunam…

Lasīt visu atsauksmi...

Andra

Medmāsa

Ir izteikta brīvības un miera sajūta

Sajūtas ir noturīgas un visnotaļ savadākas. Pozitīvā nozīmē protams.
Dotajā brīdi ir iekšji liela parliecība par sevi un notiekošo apkārt. Emocionāli vairs nav pieķeršanās dusmām, uztraukumam un pārējām destruktīvām programmām. Ir izteikta brīvības un miera sajūta.

Pavels

Projektu vadītājs

Detalizētāk par metodi

Tā ir reizē sevis un ne sevis vērošana, sajušana un attīrīšana ļoti dziļos līmeņos.

Madara M P