Jautājums, kuru daudzi ignorē un nevēlas to aizskart. Kā es redzu reliģijas tagad? Un, kāpēc tās ir vienas no lamatiņām, kurāc cilvēki iekrīt? Protams, ja skatās no cilvēku prātu līmeņiem, reliģijas ir svarīgas, tās palīdz apvienot, noturēt un saglabāt vērtības, turēt cilvēku grožos, uzlikt atbildību, rūpēties par cilvēku psiholoģisko stāvokli. Tas viss ir labi, kamēr cilvēks un cilvēce ir noteiktā attīstības pakāpē, pēc relģijas kļūst par traucējošiem elementiem, ja vienīgi nenotiek to pilnīga transformācija.

Tā kā civilizācijai ir jāvirzās uz nākamo attīstības līmeni, reliģijas tur būs tikai kā vēsturiskas liecības par pagātnē esošām tradīcijām. Visa pamatā būs pats cilvēks un viņa radītāja daba un attīstība.

Reliģiskie rituāli tiks izmantoti kā tehnikas meditatīvo stāvokļu sasniegšanai. Baznīcas un tempļi kā ģeometriski pareizi būvētas ēkas, kas atrodas konkrētos zemes matērijas plūsmas krustpunktos un attiecīgi tā tās arī izmantos.

Reliģiskam cilvēkam, lasot šādu tekstu, vai, skatoties video, automātiski radīsies galvā tēli par antikristu, tumsas spēkiem utt. Sajūtu ziņā agresija un dusmas. Tas viss ir demonstrācija tam, kā prātā ir ieliktas konkrētas programmas, kuras tādā veidā var aktivizēt.

Similar Posts

4 Comments

    1. Savulaik, kad lasīju Levašovu un apguvu viņa sniegto info, šos seansus eksperimenta pēc, izlaidu caur sevi visus 10 uzreiz un pēc arī 2. daļu visus 10, neskatoties uz to, ka tika piekodināts, ka var būt pārslodze un nedrīkst vairāk par 1 seansu dienā. Bija vakuums, bet tas ir justs arī no citām praksēm, vietām. Uzmanības koncentrācija jau pati par sevi tādu var radīt. Un vakuumu radīt gan sev, gan kādam citam, nav baigi sarežģīti. Šādi seansi jau paši no sevis darbojas kā placebo, kā griezumā var daudziem palīdzēt no šāda aspekta vien. Vislielākā jauda ir tieši ticībā + uzmanības koncentrācijā. Protams, smalkā plānu programmas arī pastāv un var darboties. Vai Ļevašova šajos seansos ir šādas programmas, pēc sajūtām nē. Iespējams, tā ir izdzēsusies, vai no pašiem sākumiem nav darbojusies.

      1. Interesanti, cik laika veltījāt Ļevašova darbiem? Spriežot pēc Jūsu stāstu satura, no viņa piedāvātās pasaules uztveres skaidrojuma Jūs neesat paņēmis praktiski neko. Tas laikam tāpēc, ka, kā tagad ir modē teikt, tā informācija Jūs neuzrunāja. Tas, ka Ļevašovs bija ļoti spējīgs un spēcīgs cilvēks man nav iemesla šaubīties un vienmēr iesaku iepazīties tiem, kas vēlas izprast reālo pasaules uzbūvi aiz fiziskajām robežām. Tas, ka šie atveseļošanas video Jūsu uztverē likās tukši, var būt izskaidrojams dažādi, tāpēc ar minējumiem nenodarbošos. Man radās iespaids, ka arī Jūs esat uz kaut kāda reāla attīstības ceļa un tāpēc domāju, ka Jums varētu būtu noderīga Ļevašova pieredze, izpratne un oriģinālais dabas procesu kārtības izklāsts. Tā kā es nevaru palielīties ar sasniegumiem t.s. ekstrasensorajā laukā, tad vairāk analizēju fiziskās sadzīves aspektus, un tādejādi esmu nonācis pie īpatnējām atziņām un idejām, kas ļauj savādāk skatīties uz apkārtējo pasauli.

        1. Tas viss bija tādā kopīgā garīgās izziņas procesā, grūti atdalīt, cik daudz laika veltīts tieši viņa grāmatām un video. Intensīvais garīgais ceļš man bija kādus 6 gadus, pirms pārvirzījos uz materiālo, visa šī laika ietvaros pievērsos arī viņa darbiem. Izlasīju abas viņa autobiogrāfijas, vairākas citas grāmatas, viņa sievas grāmatu. Daudz lekcijas skatīts. Bet es nekad, ejot šo izziņas ceļu, neesmu strikti sekojis kāda mācībām un informācijai, viss vienmēr ir noticis plūstoši, ļaujoties procesam. Tad daudz balstījos uz viņa informāciju, tagad balstos uz to, kā viss redzams pašam un kāda informačija nāk no augšas, ja ir kādi jautājumi, bet neapšaubu viņa spējas ietekmēt matēriju un dziedināt cilvēkus. Un visa informācija ir aktuāla tieši tajā laikā un, ja tā būs aktuāla atkal pēc kāda laika, tad viņa ienāks dzīvē.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.