Reliģijas. Kāda ir to ietekme? Vai tās palīdz atmodai un apgaismībai?

Jautājums, kuru daudzi ignorē un nevēlas to aizskart. Kā es redzu reliģijas tagad? Un, kāpēc tās ir vienas no lamatiņām, kurāc cilvēki iekrīt? Protams, ja skatās no cilvēku prātu līmeņiem, reliģijas ir svarīgas, tās palīdz apvienot, noturēt un saglabāt vērtības, turēt cilvēku grožos, uzlikt atbildību, rūpēties par cilvēku psiholoģisko stāvokli. Tas viss ir labi, kamēr cilvēks un cilvēce ir noteiktā attīstības pakāpē, pēc relģijas kļūst par traucējošiem elementiem, ja vienīgi nenotiek to pilnīga transformācija.

Tā kā civilizācijai ir jāvirzās uz nākamo attīstības līmeni, reliģijas tur būs tikai kā vēsturiskas liecības par pagātnē esošām tradīcijām. Visa pamatā būs pats cilvēks un viņa radītāja daba un attīstība.

Reliģiskie rituāli tiks izmantoti kā tehnikas meditatīvo stāvokļu sasniegšanai. Baznīcas un tempļi kā ģeometriski pareizi būvētas ēkas, kas atrodas konkrētos zemes matērijas plūsmas krustpunktos un attiecīgi tā tās arī izmantos.

Reliģiskam cilvēkam, lasot šādu tekstu, vai, skatoties video, automātiski radīsies galvā tēli par antikristu, tumsas spēkiem utt. Sajūtu ziņā agresija un dusmas. Tas viss ir demonstrācija tam, kā prātā ir ieliktas konkrētas programmas, kuras tādā veidā var aktivizēt.

Similar Posts