Pirmā harmonizējošā sesija. 23.12.20.

Sāku veidot harmonizēsošās un balansējošās sesijas audio un video formātā. Tās satur manis radītu audio failu (visuma plūsmu). Katrai sesijai savs un unikāls. Tāpat tā satur video, kurā atrodos plūsmas stāvoklī, novērotāja stāvokli un radu programmu, lai caur mani visiem skatītājiem plūst harmonizējošā visuma plūsma.

Kā ir jāstrādā ar šo sesiju?

Ir jāizvēlas kāds laiks vai vieta, kur jūs neviens netraucēs un varēsiet 100% veltīt sesijai laiku un uzmanību. Spēcīgākam efektam ielādējat audio failu (visus audio failus izlikšu savā telegram kanālā, links uz to ir atrodams zemāk). Klausieties šo audio failu austiņās un vienlaicīgi skatieteis sesiju. Virzot savu uzmanību uz mani, jūs pieslēdzaties tam informatīvajam tēlam, kuš ir iemūžināts un caur to arī saņemat plūsmu. Audio fails ieved jūs noteiktās frekvencēs, kuru ietvaros arī notiek plūsma. Nevajag taisīt ciet acis, kaut ko izdomāt, vizualizēt, koncentrācija ar acīm vaļā un stāvokļa vērošana, paralēli klausoties audio failu.

Ko dod šāda sesija?

Jūs atseldzat prātu no notikumiem pasaulē, harmonizējat savu psihisko stāvokli un smalkos ķermeņus. To visu varētu salīdzināt ar tādu kā dušu. Tāpat jūs pastiprināt matērijas plūsmas procesus savā ķermenī, kā rezultātā veicināt izaugsmi. Laika gaitā tas var novest pie pilnīgas apzināšanās un atmodas. Visu smalko stāvokļi harmonizēšanās pozitīvi ietekmē arī fizisko veselību.

Kādas var būt sajūtas sesijas laikā un pēc?

Sesijas laikā var būt meditatīvs stāvoklis, jeb vēl to sauc par izmainītas apziņas stāvokli. Domas procesi prātā var piebremzēties vai pilnībā pazust. Galvā var parādīties tāda kā spiedīga un smaga sajūta. Krūšu rajonā var parādīties tāda kā pulsācija. Var rasties tāda kā otrās elpas sajūta. Organismu un prātu var pārņemt miers. Kādam var uznākt miegs, var drusku griesties galva.

Sesiju var atkārtot tik reizes, cik pašam ir vēlme.

Similar Posts